
Директора на "Spring Breakers" - Хармони Корин ( до колкото знам е тя) не одобрява, това че постоянно папараците са наоколо и снимат по време на заснемането на сцени от филма.
В интернет вече има над 300 снимки от записите на филма. Но една от участничките в него, заяви в своя туитър, че вече ще започнат да използват черни завеси за някои сцени и така няма да можем да разберем, какво снимат.
Снимките да филма ще приключат около първата седмица на месец април, след това Селена заминава за Африка, по инициатива на УНИЦЕФ, а като се върне започва да снима следващия си филм "Hot Mess".
Няма коментари:
Публикуване на коментар