понеделник, 19 март 2012 г.

Стилът на Селена


В началото на снимките на "Spring Breakers" Селена беше излязла със своите колежки и приятелки - Ванеса и Ашли. Тя беше облечена с жилетка, ботушки, анцунг и т.н. 
По-долу можете да видите, какви марки са те, а ако искате да видите, какви носят и другите звезди, посете семейния сайт на блога!



Жилетка: Sparkle & Fade
Колие: Jennifer Zeuner

Няма коментари:

Публикуване на коментар