Щракнете върху снимката!
Сел е посланик на УНИЦЕФ още от 2009 г. и участва в много техни проекти, като един от тях е за чешмяната вода, който подпамага за това да има чиста питейна вода за целия свят.
Тя отпи от чашата на УНИЦЕФ, не само за да покаже своята подкрепа, но и за да припопни, че е Световната седимца на водата.

Няма коментари:
Публикуване на коментар