Щракнете върху изображението!
Фондацията "Make a Wish" вчера е публикувало видео на Селена е Ела - малко момиченце болно от левкемия, което много искало да се срещне със Селена Гомез.
Видеото е направено през януари в деня, в който Сел имаше концерт за УНИЦЕФ.

Няма коментари:
Публикуване на коментар