четвъртък, 15 март 2012 г.

Коя има най-хубавото бикини тяло?


Сайта toofab провежда анкета за момичетата от "Spring Breakers" и коя от тях изглежда най-добре с бикини? Знаете, че преди броени дни Селена и колежките й заснеха сцени, на които са по бански.
За да гласувате за Сел за най-добро тяло, щракнете тук!

Няма коментари:

Публикуване на коментар